Slovenciny.Com: | ZN.SK | KNIZNE NOVINKY | GAMEPLAY.SK |

 

 

Úvod
Eshop
Návod
Preklady
Download
Stavebnica
Tipy a triky

 
 
Najlepšia cena v SR

Gameexpres.sk

 

 

 

 
     
  Tipy a Triky
Tipov a Trikov o tom, ako hrať a čo pri hraní využiť by bolo mnoho. V prvom rade, ak máte dostatok času a chuti do hrania, môžete rozbíjať všetko. Okrem toho že tak môžete získať veľké množstvo bodov - zbieraním gombíkov, môžete tak odokryť aj Klobučiareň, Mrkvu a množstvo iných skrytých objektov ako aj možností na ďalšie vybojovania. Prieskumom a len náhodným výstrelom z blasteru sa niekedy podarí objaviť aj tajná miestnosť. Každý level má svoj vlastný Kit, len treba vedieť hľadať.

Pri hraní sa často dostanete do situácií, keď nebudete hneď vedieť ako s danou úlohou a ako ju vyriešiť. preto máte aj druhú postavičku a istotne sa potom jej schopnosti budú dať využiť k dokončeniu úlohy. Ku každom leveli a jeho splneniu je potrebný tím. Nikto za vás nič neurobí. Určité dvere otvárajú len určité postavy, preto treba dbať na to, ak chcete konkrétne dvere otvoriť, aby ste na to mali aj príslušnú osobu, čo však neplatí vždy. Pokiaľ ste hrali, viete, že neiktoré dvere sú stále určené len a len pre niektorých mimo váš tím.

Prevlekmi možno docieliť, aby sa dvere otvorili aj jednotke, za ktorú sa len prezliekate.

Po každom dokončení levelu sa dostanete do kantíny, alebo podľa výberu aj ďalej v príbehu. Pred Kantínou si môžete pozrieť nové stroje, ktoré ste si odomkli alebo si rovno prejdite do nových odomknutých dverí, ak ste sa boli pozrieť len na barmana. Ten vám ponúka na výber zoznam úloh a tipov, ukáže odomknuté postavy, zozbierané zlaté kocky a môžete u neho nakupovať aj vylepšenia.

 
     
 
 
     
  100% Save
Ak patríte medzi tých, ktorí si radi vyhľadajú Save - uloženú hru z hry samotnej a chcete sa pozrieť na plnú hru. Stiahnite si súbor nižšie a vložte ho do umiestnenia priňom, samozrejme si zálohujte svoj save, alebo premenujte nový.

DOWNLOAD - 1KB

C:\Documents and Settings\ * vaše meno profilu * \Local Settings\Data aplikací\Lucasarts\LEGO Star Wars II

 
     
 

 
UK Life Insurance Quotes
Web Site
Critical Illness
Income Protection
Web Site

 

   

         © Naetoo. All rights Reserved. www.slovenciny.com